רפואה טבעית ותרופות טבעיות – מבצעי החודש!

רפואה  טבעית יהודית

תרופות טבעיות רפואה טבעית

רפואה טבעית הנה הפתרון המושלם לעולם המתועש בו אנו חיי תרופות טבעיות ללא תוספים כימיקליים הנן הכרח בדורנ. ביד הטבע מאמינה בדרכו של הרמב”ם הסובר כי הפתרון האמיתי טמון  ברפואה טבעית ובתרופות טבעיות המשלבים טיפול מקיף של גוף ונפש רוח ונשמה.

לכל הקונים דרך האתר או דרך הטלפון מגיעה אוטומאטית הנחה משמעותית בקניית תרופות טבעיות.
מדוע יש הנחה כה משמעותית? הרי רפואה טבעית הנה דבר יקר ותרופות טבעיות אינן דבר זול כלל וכלל? זאת תוכלו לגלות כאן.

בנוסף להנחה, מבצע החודש הוא:

כל הקונים החודש מעל לתרופות טבעיות בהזמנה אחת יקבלו:

תמצית טבעית אחת נוספת במתנה!

הזמינו עכשיו בטלפון 050/4119108 03/6189964

התרופות הטבעיות הייחודיות שלנו נעשו על פי הוראותיו של המקובל, הרב יאראעוויעאטש זצ”ל. הרב היה מרפאברפואה טבעית בחסד עליון, ואף כיהן כדיין (שופט) בפועל בבית הדין הרבני העליון בירושלים עשרות שנים.

הרב היה מפורסם בבקיאותו הרבה הן ברפואה הקונבנציונאלית והן ברפואה-הטבעית (אלטרנטיבית) ובמסגרת מחקריו הרבים חקר כתבים רפואיים עתיקים
רבים ורקח תרופות טבעיות רבות.

במיוחד, התמחה הרב בכתביו של הרמב”ם ובכתבי קבלה רפואיים עתיקים. מתוקף מעמדו זכה הרב ללמוד מקרוב שיטות רפואהטבעית ושיטות מיצוי נדירות וייחודיות המיוחסות לרמב”ם. (כידוע, הרמב”ם אינו מזכיר בכתביו את שמותיהם העבריים של הצמחים, משום כך מי שאינו בעל בקיאות רבה בכתביו אינו יכול לשאוב מהם את מלא התועלת.)

הגאונות הגדולה והידיעות בכוחות הרוחניים שמפעילים את העולם על פי הקבלה חברו יחדיו לידיעותיו העצומות בתורת התרופות הטבעיות ומתוך גישה קבלית ייחודית זו נולדה סידרה ייחודית של תרופות טבעיות מיוחדות במינן הפותרות מגוון רחב של בעיות ומהוות רפואה-טבעית יהודית מושלמת.הקליקו כאן לעדויות משתמשים מרחבי הארץ

והמחיר?
 39% הנחה!
במקום 116 ש"ח 
 70 ש"ח בלבד!
+
דמי טיפול ומשלוח בתוך הארץ-(15 ש"ח) לחו"ל-11$.
(לבקבוק גדול המכיל 60 מ"ל)

אל תשכחו - כמעט כל תמצית ניתן גם להזמין בכמוסות!
צרו קשר עכשיו עם טלפנית צמחי המרפא שלנו בטלפון 050/4119108 03/6189964