צמחי מרפא לבריאות הנפש רפואה אלטרנטיבית יהודית

צמחי מרפא לבריאות-הנפש מהווים פתרון ייחודי, לא תרופתי, טבעי, איכותי וללא כימיקלים למצוקה-נפשית בה שרויים רבים. בעיה המוגדרת כמצוקה נפשית קלה, לעיתים, בעקבות הזנחה, יכולה להתפתח לבעיה אמיתית בבריאות הנפש.

חשוב לנו לציין כי הטיפול הטוב ביותר הוא טיפול שמשלב שיחות עם צמחי מרפא (כשיש צורך) ולא כדאי מבחינה נפשית להתחיל עם טיפול חיצוני, תרופות או תמציות טבעיות, בלי לשלב טיפול נפשי אלא אם כן זה לתקופה קצרה עם מגמה להפסיק לאחריה.
הכלל הוא שאדם לא צריך תרופות או תמציות בשביל לאזן את נפשו הוא פשוט צריך להיות בקשר עם נפשו ואז הוא לא יצטרך שום עזרים מלאכותיים, עם זאת, פעמים רבות אין ברירה וכמובן שעדיף להתחיל עם טיפול טבעי ולא טיפול תרופתי שיש לו תופעות לוואי קשות והוא גם ממכר.

מי שרוצה לקבל מידע נוסף, כיצד לעזור לעצמו המקום הטוב ביותר הוא מרכז כנפיים להעצמת הנפש אנחנו ממליצים בחם. יש שם מידע יקר ערך על הקשר עם הנפש וכיצד להרגיע אותה ולגדל אותה באופן עצמאי.

המפתח מקיף את כל סוגי הבעיות הנפשיות או ההפרעות:

  • בריאות הנפש באופן כללי, בריאות הנפש באופן פרטני וייחודי.

  • מצוקה נפשית כללית, מצוקה נפשית ספציפית.הקליקו כאן לעדויות משתמשים מרחבי הארץ

והמחיר?
 39% הנחה!
במקום 116 ש"ח 
 70 ש"ח בלבד!
+
דמי טיפול ומשלוח בתוך הארץ-(15 ש"ח) לחו"ל-11$.
(לבקבוק גדול המכיל 60 מ"ל)

אל תשכחו - כמעט כל תמצית ניתן גם להזמין בכמוסות!
צרו קשר עכשיו עם טלפנית צמחי המרפא שלנו בטלפון 050/4119108 03/6189964הקליקו על כל מצוקה נפשית על מנת להציג את התמצית המתאימה לה.


שימו לב: לענייני בריאות הנפש או מצוקה נפשית כלשהי אשר אינם מופיעים במפתח זה יש ליצור קשר עם טלפנית צמחי המרפא שלנו על מנת לרקוח תמצית לטיפול אישי ייחודי. – ללא תוספת מחיר!
או בטלפון 050/4119108 03/6189964

הרמב”ם, חי לפני 800 שנה בארץ ישראל והיה, בן השאר, רופא המלך צאלח א-דין הגדול. הרמב”ם הגיע לתהילה והכרה עצומה בעיני בני דורו בשל יכולותיו המופלאות לרפא מחלות רבות וקשות.

 עד היום חוקרים חילוניים אינם יודעים כיצד ידע את פעילותם הנכונה של כל אברי הגוף הפנימיים (לעיתים עד לרמת ידיעה בנוגע לפעילות תאית) ואת הריפוי הנכון בעבור כל אחד מהם, כאשר חי בתקופה שלא ניתן היה לצלם או לבצע ניתוחים. אנו יודעים שהוא שאב את ידיעותיו ממעיין התורה והקבלה.

הרמב”ם, רופא דגול ועצום, שבעינינו הוא גדול הרופאים השאיר פתרונות למכביר לבעיות ומחלות רבות.

המקובל, הרב יאראעוויעאטש זצ”ל היה מפורסם בבקיאותו הרבה הן ברפואה הקונבנציונאלית והן ברפואה-המשלימה (אלטרנטיבית) ובמסגרת מחקריו הרבים חקר כתבים רפואיים עתיקים רבים. במיוחד, התמחה הרב בכתביו של הרמב”ם ובכתבי קבלה רפואיים עתיקים.

מתוקף מעמדו זכה הרב ללמוד מקרוב שיטות רפואה ומיצוי נדירות וייחודיות המיוחסות לרמב”ם.(כידוע, הרמב”ם אינו מזכיר בכתביו את שמותיהם העבריים של הצמחים, משום כך מי שאינו בעל בקיאות רבה בכתביו אינו יכול לשאוב מהם את מלא התועלת.)

הגאונות הגדולה והידיעות בכוחות הרוחניים שמפעילים את העולם על פי הקבלה חברו יחדיו לידיעותיו העצומות בתורת צמחי המרפא ומתוך גישה קבלית ייחודית זו נולדה סידרה ייחודית של כמוסות ותמציות צמחי מרפא טבעיות מיוחדות במינן הפותרות מגוון רחב של בעיות ומהוות רפואה-אלטרנטיבית יהודית לרפואה הקונבנציונאלית הנהוגה היום.הקליקו כאן לעדויות משתמשים מרחבי הארץ

והמחיר?
 39% הנחה!
במקום 116 ש"ח 
 70 ש"ח בלבד!
+
דמי טיפול ומשלוח בתוך הארץ-(15 ש"ח) לחו"ל-11$.
(לבקבוק גדול המכיל 60 מ"ל)

אל תשכחו - כמעט כל תמצית ניתן גם להזמין בכמוסות!
צרו קשר עכשיו עם טלפנית צמחי המרפא שלנו בטלפון 050/4119108 03/6189964