בעיות עור, חוסר ברזל-דם, הורדת חם גבוה בתינוקות וילדים ועוד – עדויות משתמשים

מוצרי טבעבעיות עור, חוסר ברזל-דם, הורדת חם גבוה בתינוקות וילדים ועוד. מרדכי חנה, בת 46, אם למשפחה ברוכת ילדים.

“לכבוד ביד הטבע. הנידון: תמציות צמחי מרפא.

ברצוני מאד להודות לכם על העזרה הפילאית שקיבלנו. שום תרופה רגילה לא יכולה לעזור בצורה כזאת מיידית עם כאלו תוצאות נפלאות.


אנו השתמשנו במספר 40 להורדת חום. לגיסתי היה ילד שהתכווץ מחום ושום אקמול או תרופה אחרת לא עזרה לו. היינו בלחץ אטומי, החום לא ירד וממש לא ידענו מה לעשות עד שנזכרתי בטיפות של הרב יורוביץ זצ”ל.

 מהרגע שלקחנו את הטיפות (תוך כמה שעות) חלה הטבה משמעותית עד שלאחר יומיים כבר הכל חלף כלא היה. הטיפות הללו עזרו לנו מאד ואני ממליצה עליהם בחם רב.

בנוסף, היה לנו גם מקרה של זיהום מאד רציני בעור שנגרם לבתי הקטנה משריטה תמימה מקרש (שלא חוטאה). ארבעה ימים לאחר השריטה התפשטו בעור פצעים מוגלתיים וכואבים מאד שנקראים “אמפטיגו”. בקופת החולים נתנו לה משחה (סטרואידים)  ואני מאד לא רציתי להשתמש בה ביודעי את הנזק ותופעות הלוואי נגרמות משימוש בסטרואידים.

פנינו ל”ביד הטבע” והרבנית המליצה לנו לקחת את מס’ 41 שמועיל לטיפול בבעיות עור. מיד בנתינה הראשונה נראתה התייבשות מסוימת של הפצעים המוגלתיים ולאחר שלושה ימים הכל חלף כלא היה!!

לאחר שראינו את התוצאות הנפלאות החלטנו לנסות את הטיפות גם עם הבן הקטן שסבל מחוסר דם, חוסר ברזל וחוסר תיאבון. הגוף שלו התחיל להשתמש ברזרבות ובקופת החולים המליצו לנו להתחיל לקחת ברזל אולם ללא הועיל.

 פנינו לתמציות צמחH המרפא של ביד הטבע והם המליצו לנו על מס  12 שמועיל לחוסר ברזל. נפלא! אחרי שבוע וחצי כבר עלה ההמוגלובין ואחר שבועיים הגיע לנורמל אנו המשכנו לקחת עוד זמן קצר (ליתר ביטחון…) וזהו

בקיצור מומלץ מאד. אני משתמשת באופן קבוע וכן כל בני משפחתי. אני יכולה להתחיל לפרט כאן את כל סוגי התמציות שהשתמשנו בהם וכמה שזה עזר לנו אבל מה שבטוח זה שחסכנו המון כסף וזמן והכי חשוב הרווחנו בריאות טבעית! לא הכנסנו לגופנו אנטיביוטיקה ושאר מרעין בישין.

 מי שרוצה יכול להתקשר אלי בשמחה אמליץ לו על מה שהוא רוצה.

מרדכי חנה

08-9944570 “

לחזרה לתפריט העדויות הראשי