רפואה טבעית ותרופות טבעיות – מבצעי החודש!

רפואה  טבעית יהודית

תרופות טבעיות רפואה טבעית

רפואה טבעית הנה הפתרון המושלם לעולם המתועש בו אנו חיי תרופות טבעיות ללא תוספים כימיקליים הנן הכרח בדורנ. ביד הטבע מאמינה בדרכו של הרמב”ם הסובר כי הפתרון האמיתי טמון  ברפואה טבעית ובתרופות טבעיות המשלבים טיפול מקיף של גוף ונפש רוח ונשמה.

לכל הקונים דרך האתר או דרך הטלפון מגיעה אוטומאטית הנחה משמעותית בקניית תרופות טבעיות.
מדוע יש הנחה כה משמעותית? הרי רפואה טבעית הנה דבר יקר ותרופות טבעיות אינן דבר זול כלל וכלל? זאת תוכלו לגלות כאן.

בנוסף להנחה, מבצע החודש הוא

כל הקונים החודש מעל ל5 תמציות טבעיות בהזמנה אחת יקבלו:

תמצית טבעית אחת נוספת במתנה!

הזמינו עכשיו בטלפון 050/4119108 03/6189964

הקליקו כאן לעדויות משתמשים מרחבי הארץ

והמחיר?

39% הנחה! במקום 116 ש"ח = 70 ש"ח בלבד

 דמי טיפול ומשלוח (לארץ 15 ש"ח, לחו"ל 50 ש"ח)

הבקבוק מכיל 50 מ"ל

צמחי מרפא הייחודיים נעשים על פי הוראות מומחים העוסקים שנים רבות בחקר כתבים רפואיים קונבנציונאלים ומשלימים ומחקר של כתבים רפואיים עתיקים רבים, בפרט בכתביו של הרמב”ם ובכתבי קבלה רפואיים עתיקים. (כידוע, הרמב”ם אינו מזכיר בכתביו את שמותיהם העבריים של הצמחים, משום כך מי שאינו בעל בקיאות רבה בכתביו אינו יכול לשאוב מהם את מלא התועלת.)

מתוך גישה ייחודית זו נולדה סידרה ייחודית של תמציות צמחי מרפא טבעיות מיוחדות במינן הפותרות, בעזרת ה’, מגוון רחב של בעיות ומהוות רפואה-אלטרנטיבית יהודית אמיתית.

חלק מהתמציות מגיעות בצורה של משחה, חלקן בצורת סירופ לילדים ורובן בצורה של תמצית צמחי מרפא טבעית. במקביל, למעדיפים לבלוע כמוסות, כל תמציות צמחי המרפא ניתנות לרכישה גם בכמוסות בהן חומרי הגלם של התמציות מוכנסים לתוך כמוסה ונותנים את אותו האפקט של התמצית. 

המוצרים  נוסו ונבדקו במשך 30 השנים האחרונות על עשרות אלפי אנשים והוכיחו את עצמם, הצמחים אורגניים, טבעיים, בטוחים לשימוש גם לילדים ותינוקות, עם ספיגה עמוקה וללא תופעות לוואי (כל התמציות מיוצרות במעבדות מפוקחות עם אישור GMP מלא) ולכן אנו משווקים אותם באהבה.

אם זה מרגיש לכם נכון ואתם מתחברים לרעיון חבל לסבול סתם.
צרו קשר עם טלפנית צמחי המרפא שלנו, אנחנו כאן בשבילכם, 
בנחת ובאהבה ובעזרת ה' גם תזכו למצוא פתרון יעיל לבעיה.

צלצלו- 050/4119108 03/6189964