אודות ביד הטבע

ביד הטבע ביד האלוקים
הטבע(86) = אלוקים(86)

אצלנו, באתר ביד הטבע, אתם נמצאים בידיים של הקדוש ברוך הוא, בידיים של הטבע שהקדוש ברוך ברא. אנו מנסים להחזיר את החיוניות, האיכות והחיים שהקדוש ברוך הוא טבע בגוף האדם על ידי השתמשות בסגולות שהקדוש ברוך הוא טמן בצמחי המרפא.

לאחר שהקדוש ברוך הוא ברא את העולם הוא לקח את האדם הראשון ועבר איתו בסקירה על כל פלאי הבריאה, העצים, הצמחים, החיות ואיתני הטבע ואמר לו בזו הלשון: “תן דעתך שלא תקלקל ותחריב את עולמי, שאם תקלקל אין מי שיתקן אחריך!”

מאז ועד היום עברו למעלה מ5000 שנה,(הרחבה) במשך 4500 שנה האדם, פחות או יותר, לא הזיק לעולם אבל במאות השנים האחרונות…

יחסי הגומלין בין האדם והעולם מקיפים את כל תחומי החיים, אי לכך גוף האדם כיום מושפע בצורה שלילית מהאוויר המזוהם, מהפירות והירקות המהונדסים\מרוססים שלא לדבר על תעשיות המזון הקפוא, הפאסט והג’אנק פוד למיניהן.

אין פלא שהמצב הבריאותי של כולנו מתדרדר.

אנו מנסים לעזור לאדם לחזור לידיו של האלוקים, לידיים של הטבע הזועק מכל פינה את שמו של האלוקים שבראו.

צמחי מרפא הייחודיים נעשים על פי הוראות מומחים העוסקים שנים רבות בחקר כתבים רפואיים קונבנציונאלים ומשלימים ומחקר של כתבים רפואיים עתיקים רבים, בפרט בכתביו של הרמב”ם ובכתבי קבלה רפואיים עתיקים. (כידוע, הרמב”ם אינו מזכיר בכתביו את שמותיהם העבריים של הצמחים, משום כך מי שאינו בעל בקיאות רבה בכתביו אינו יכול לשאוב מהם את מלא התועלת.)

מתוך גישה ייחודית זו נולדה סידרה ייחודית של תמציות צמחי מרפא טבעיות מיוחדות במינן הפותרות, בעזרת ה’, מגוון רחב של בעיות ומהוות רפואה-אלטרנטיבית יהודית אמיתית.

חלק מהתמציות מגיעות בצורה של משחה, חלקן בצורת סירופ לילדים ורובן בצורה של תמצית צמחי מרפא טבעית. במקביל, למעדיפים לבלוע כמוסות, כל תמציות צמחי המרפא ניתנות לרכישה גם בכמוסות בהן חומרי הגלם של התמציות מוכנסים לתוך כמוסה ונותנים את אותו האפקט של התמצית.

המוצרים  נוסו ונבדקו במשך 30 השנים האחרונות על עשרות אלפי אנשים והוכיחו את עצמם, הצמחים אורגניים, טבעיים, בטוחים לשימוש גם לילדים ותינוקות, עם ספיגה עמוקה וללא תופעות לוואי.

אם זה מרגיש לכם נכון ואתם מתחברים לרעיון הייחודי  חבל לסבול סתם.
צרו קשר עם טלפנית צמחי המרפא , אנחנו כאן בשבילכם, תקבלו ייעוץ איכותי, 
בנחת ובאהבה ובעזרת ה’ גם תזכו למצוא פתרון יעיל לבעיה.
צלצלו- 050/4119108 03/6189964